Bublifuk větrník 76 ml 34 cm - Český obal
Kód produktu: W117034
Slevová skupina: A
- Výprodej
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk s větrníkem se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bublinky a bubliny - kdo by je rád netvořil? Bublifuk s větrníkem se postará o pořádnou zábavu! Dáš si závod s kamarády o největší bublinu? růžový větrník žlutý větrník zelený větrník Objem: 76 ml Velikost: 34 cmParametry produktu
| Kód produktu | W117034 |
| Ean produktu | 8590331170340 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 17.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 34.0 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.20520 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

