Produkt byl přidán do oblíbených
Bugina RC na dálkové ovládání 23 cm
Kód produktu: W029335
Slevová skupina: A
Bugina RC na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina RC na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Bateriový pack 3.7V do buginy součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.Parametry produktu
| Kód produktu | W029335 |
| Ean produktu | 8590331966912 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V bugina (součástí), 2xAA ovladač (nejsou součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 93.5 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 95.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.30201 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

