Houpačka dětská plastová modrá
Kód produktu: W011905
Slevová skupina: C
- Novinka
Houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost – jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rády. Můžete je zavěsit na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Houpačka je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost – jsou totiž velmi levné a děti mají houpačky rády. Můžete je zavěsit na dětskou sestavu, na strom nebo je umístit do bytu. Vzhledem ke své konstrukci a bezpečnostní pojistce je určena pro velmi malé děti, ale maximálně do 3 let věku. Rozměry : D: 36cm x Š: 38cm x V: 30cm Váha: 0,97kg Zavěšení 180cm Nosnost do 20kgParametry produktu
| Kód produktu | W011905 |
| Ean produktu | 8590331927999 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 91.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11794 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | HU |

