Produkt byl přidán do oblíbených
Bumerang 27 x 23 cm
Kód produktu: W118341
Slevová skupina: A
Jak zabavit a rozhýbat děti o prázdninách? Bumerang je tou pravou volbou! Házení a chytání bumerangu je skvělý sport, relax i zábava. Bumerang ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jak zabavit a rozhýbat děti o prázdninách? Bumerang je tou pravou volbou! Házení a chytání bumerangu je skvělý sport, relax i zábava. Bumerang má perfektní aerodynamiku a při správném hození je zaručen jeho návrat. Varianty: červená žlutá modrá Velikost: 27 x 23 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W118341 |
| Ean produktu | 8590331183418 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13178 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 120 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

