Produkt byl přidán do oblíbených
Čarodějnice set
Kód produktu: W880236
Slevová skupina: A
- Výprodej
Set pro každou správnou čarodějnici Set obsahuje: bradu na gumičce, nos na gumičce, 10 nasazovacích prstů s nehty, zuby a velký čarodějnický klobouk
Podobné produkty
Popis produktu
Set pro každou správnou čarodějnici Set obsahuje: bradu na gumičce, nos na gumičce, 10 nasazovacích prstů s nehty, zuby a velký čarodějnický kloboukParametry produktu
| Kód produktu | W880236 |
| Ean produktu | 8590331325405 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.15562 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

