Čelenka pavouk 19 cm
Kód produktu: W880380
Slevová skupina: A
Chystáš se na karneval nebo haloweenskou párty? Čelenka s pavoukem bude ideálním doplňkem pro tvůj kostým! Varianty: červený pavouk zlatý pavouk Velikost: 19 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Chystáš se na karneval nebo haloweenskou párty? Čelenka s pavoukem bude ideálním doplňkem pro tvůj kostým! Varianty: červený pavouk zlatý pavouk Velikost: 19 cmParametry produktu
| Kód produktu | W880380 |
| Ean produktu | 8590331331741 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 80.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.24000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

