Set karneval - hippies
Kód produktu: W026091
Slevová skupina: A
- Akce
Karnevalový set - hippies. Obsahuje: brýle, šátek, přívěšek
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set - hippies. Obsahuje: brýle, šátek, přívěšekParametry produktu
| Kód produktu | W026091 |
| Ean produktu | 8590331955541 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08750 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

