Čelenka s ozdobou svítící (blikající) oči 12x19 cm
Kód produktu: W039096
Slevová skupina: A
Čelenka s ozdobou blikající oči 12x19 cm. Součástí baterie 3x LR44(AG13).
Podobné produkty
Popis produktu
Čelenka s ozdobou blikající oči 12x19 cm. Součástí baterie 3x LR44(AG13).Parametry produktu
| Kód produktu | W039096 |
| Ean produktu | 8590331993130 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR44(AG13) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.11700 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

