Lampion koule 25 cm
Kód produktu: W885325
Slevová skupina: A
Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý ...
Podobné produkty
Popis produktu
Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Jejich světýlka zářící ve tmě hýří přes barevný obal všemi barvami a zaručeně oživí každý strašidelný průvod nebo rozzáří neobyčejnou oslavu. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večeraParametry produktu
| Kód produktu | W885325 |
| Ean produktu | 8590331229802 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06916 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

