Celofan role 0,7x2 m MIX MOTIV
Kód produktu: W035514
Slevová skupina: C
Celofanová role MIX motivů. Délka návinu: 2 metry Výška role: 70 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Celofanová role MIX motivů. Délka návinu: 2 metry Výška role: 70 cmParametry produktu
| Kód produktu | W035514 |
| Ean produktu | 8013170649919 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 70.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 18.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 39202021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | IT |

