Sáček ORGANZA 15x20 cm Vánoce
Kód produktu: W032117
Slevová skupina: A
Sáček ORGANZA o velikosti 15x20 cm Vánoce 2 barevné provedení: zlatý, stříbrný
Podobné produkty
Popis produktu
Sáček ORGANZA o velikosti 15x20 cm Vánoce 2 barevné provedení: zlatý, stříbrnýParametry produktu
| Kód produktu | W032117 |
| Ean produktu | 8590331971305 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09625 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39232990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

