Chodítko Activity dřevěné
Kód produktu: W056352
Slevová skupina: C
První kroky Vašeho dítěte je okamžik, na který se nezapomíná.Umožněte svému dítěti chodit a rozvíjet svůj psychomotorický vývoj na kvalitním ...
Podobné produkty
Popis produktu
První kroky Vašeho dítěte je okamžik, na který se nezapomíná.Umožněte svému dítěti chodit a rozvíjet svůj psychomotorický vývoj na kvalitním dřevěném chodítku. Skrývá také spoustu dalších aktivit jako xylofon, labyrint nebo ozubená kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W056352 |
| Ean produktu | 4019359704169 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.5 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

