Navlékání tvarů 15cm
Kód produktu: W041885
Slevová skupina: C
- Novinka
Různorodé typy kostek těchto dětských hraček lze kreativně skládat na sebe a účinně tak rozvíjet představivost vašeho dítěte. Design sloupců a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Různorodé typy kostek těchto dětských hraček lze kreativně skládat na sebe a účinně tak rozvíjet představivost vašeho dítěte. Design sloupců a otvorů je ideální pro hraní párové hry. Rozvojové hračky s krásnou barvou upoutají pozornost dětí, které si s touto hračkou užijí zábavu. Pomohou dětem při hře rozpoznávat barvy a tvary a zároveň procvičí jejich prostorové pojetí a koordinaci ruky a oka. Věk: od 3 let, rozměry výrobku: 15x11,5x15 cm, počet dílů: 21 ks, materiál: dřevo.Parametry produktu
| Kód produktu | W041885 |
| Ean produktu | 4019359821361 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 15.3 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.5 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07841 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 30 |
| Země původu: | CN |

