Chytací hra - ruka
Kód produktu: W005025
Slevová skupina: A
- Výprodej
Užij si spoustu zábavy na zahradě nebo u vody při chytání míčků společně s kamarády! Hoď míček a zkus ho chytit na talíř se suchým zipem! Při hře ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užij si spoustu zábavy na zahradě nebo u vody při chytání míčků společně s kamarády! Hoď míček a zkus ho chytit na talíř se suchým zipem! Při hře si procvičíš zručnost a postřeh! Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005025 |
| Ean produktu | 8590331907724 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07871 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

