Tenis soft set 41 cm
Kód produktu: W118215
Slevová skupina: A
Připravte se na léto se soft tenis sadou. Set obsahuje: 2 plastové rakety 2 soft míčky Doporučený věk: od 3 let Zvolenou variantu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Připravte se na léto se soft tenis sadou. Set obsahuje: 2 plastové rakety 2 soft míčky Doporučený věk: od 3 let Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W118215 |
| Ean produktu | 8590331182152 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 41.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21060 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

