Chytací hra set pro 2 hráče
Kód produktu: W047357
Slevová skupina: A
Chytací hra set pro 2 hráče. Obsah balení - 2x chytací plátno (rukavice), 1x míček. Rozměr rukavice 18x19 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Chytací hra set pro 2 hráče. Obsah balení - 2x chytací plátno (rukavice), 1x míček. Rozměr rukavice 18x19 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W047357 |
| Ean produktu | 8590331012664 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.5 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 37.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09380 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

