Házecí hra
Kód produktu: W057408
Slevová skupina: A
- Novinka
Házecí hra. Součástí 2 odrážecí disky 30 cm, 2 míčky. Pro 1-2 hráče.
Podobné produkty
Popis produktu
Házecí hra. Součástí 2 odrážecí disky 30 cm, 2 míčky. Pro 1-2 hráče.Parametry produktu
| Kód produktu | W057408 |
| Ean produktu | 8590331047062 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.4 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.5 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13006 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

