Dárková taška na 2 láhve M 18x35x9 cm Celorok
Kód produktu: W055384
Slevová skupina: A
- Novinka
Dárková taška na 2 láhve o velikosti M 18x35x9 cm Celorok. 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška na 2 láhve o velikosti M 18x35x9 cm Celorok. 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W055384 |
| Ean produktu | 8590331045037 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03720 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

