Dárková taška CRAFT L 31x12x42 cm
Kód produktu: W018458
Slevová skupina: A
Dárková papírová taška CRAFT o velikosti L 31x12x42 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková papírová taška CRAFT o velikosti L 31x12x42 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W018458 |
| Ean produktu | 8590331940035 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 5.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.00901 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

