Dárková taška S 17,5x23,5x8 cm Vánoce
Kód produktu: W022955
Slevová skupina: A
Dárková taška S 17,5x23,5x8 cm Vánoce 4 různé motivy
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška S 17,5x23,5x8 cm Vánoce 4 různé motivyParametry produktu
| Kód produktu | W022955 |
| Ean produktu | 8590331951758 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06528 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

