Dárková taška M 32x26x10cm Vánoce
Kód produktu: W001770
Slevová skupina: A
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: M Rozměry: 26 (š) x 32 (v) x 10 (h) cm
Podobné produkty
Popis produktu
Potěšte rodinu a přátele hezkým dárkem na Vánoce ukrytým do papírové tašky. Vyberte si motiv, který se Vám líbí a může se balit. Velikost: M Rozměry: 26 (š) x 32 (v) x 10 (h) cmParametry produktu
| Kód produktu | W001770 |
| Ean produktu | 8590331902637 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 31.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06738 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

