Dekorace na zeď/okno 22,9x18,5 cm VÁNOCE
Kód produktu: W024757
Slevová skupina: A
Dekorace na zeď/okno o velikosti 22,9x18,5 cm Vánoce 2 motivy
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na zeď/okno o velikosti 22,9x18,5 cm Vánoce 2 motivyParametry produktu
| Kód produktu | W024757 |
| Ean produktu | 8590331952526 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03895 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

