Dekorace okenní 21x60cm gliter VÁNOCE
Kód produktu: W887966
Slevová skupina: A
Dekorační okenní nálepky s Vánočním motivem. Elektrostatická Bez lepidla Znovu použitelná Třpytivý efekt Velikost: 21x60 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorační okenní nálepky s Vánočním motivem. Elektrostatická Bez lepidla Znovu použitelná Třpytivý efekt Velikost: 21x60 cmParametry produktu
| Kód produktu | W887966 |
| Ean produktu | 8590331336043 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.1 kg |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 60.0 cm |
| Délka kartonu: | 22.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03137 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

