Kousátko s ptáčkem New Baby Bird mustard
Kód produktu: W045842
Slevová skupina: C
Kousátko s ptáčkem New Baby Bird. 100 % organická bavlna.100% bukové dřevo. Celková délka: 12x10 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Kousátko s ptáčkem New Baby Bird. 100 % organická bavlna.100% bukové dřevo. Celková délka: 12x10 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W045842 |
| Ean produktu | 8596164137369 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CN |

