Chrastítko 13 cm
Kód produktu: W100459
Slevová skupina: B
Kuličky uvnitř tě nenechají nikoho klidným. Fungují na principu přesýpacích hodin a kuličky uvnitř chrastítka mají točité podlaží, takže se kutálí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kuličky uvnitř tě nenechají nikoho klidným. Fungují na principu přesýpacích hodin a kuličky uvnitř chrastítka mají točité podlaží, takže se kutálí nahoru a dolu, jako na tobogánu. Okolo jsou plastové liány, po kterých se dolů točí a kloužou tvary. Zlepšuje jemnou i hrubou motoriku a zabaví vaše dítě na dlouhé hodiny. Doporučený věk: od 6 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W100459 |
| Ean produktu | 8590331004591 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 15.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.5 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03931 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

