Disney Princess Panenka Popelka 38 cm
Kód produktu: W039763
Slevová skupina: D
Disney Princess Panenka Popelka. Velikost 38 cm. Součástí hřeben.
Podobné produkty
Popis produktu
Disney Princess Panenka Popelka. Velikost 38 cm. Součástí hřeben.Parametry produktu
| Kód produktu | W039763 |
| Ean produktu | 192995230149 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 12.1 cm |
| Šířka výrobku: | 17.2 cm |
| Výška výrobku: | 38.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.2 cm |
| Šířka kartonu: | 26.1 cm |
| Výška kartonu: | 40.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03845 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

