Eliška chodící panenka 41 cm modré šaty - Český obal
Kód produktu: W009318
Slevová skupina: B
Začni den se svou nejlepší kamarádkou Eliškou. Eliška také ráda chodí a tančí. Vezmeš ji na procházku? Panenku Elišku si zamiluješ! Čeká vás ...
Podobné produkty
Popis produktu
Začni den se svou nejlepší kamarádkou Eliškou. Eliška také ráda chodí a tančí. Vezmeš ji na procházku? Panenku Elišku si zamiluješ! Čeká vás spousta hraní a zábavy! Eliška je chodící panenka, která mooc ráda zpívá! Chceš si s ní zazpívat? Umí 7 lidových písniček. Stačí tlesknout a přidej se! Travička zelená Kočka leze dírou Červený šátečku Prší prší Já do lesa nepojedu Holka modrooká Kalamajka Velikost: 41 cm Doporučený věk: od 3 let Panenku je možno spustit ve dvou režimech (Try me/ON). V režimu Try me jen zpívá, nechodí. Přepínání na zádech. Baterie: 3x AAParametry produktu
| Kód produktu | W009318 |
| Ean produktu | 8590331921935 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 46.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 89.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16523 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

