Produkt byl přidán do oblíbených
Doktor - set v kufříku 23x22 cm - český obal
Kód produktu: W001915
Slevová skupina: A
S doktorským kufříkem můžeš proměnit pokojík na lékařskou ordinaci! Díky výbavě můžeš určit diagnózu pacienta a naordinovat správnou léčbu! Všichni ...
Podobné produkty
Popis produktu
S doktorským kufříkem můžeš proměnit pokojík na lékařskou ordinaci! Díky výbavě můžeš určit diagnózu pacienta a naordinovat správnou léčbu! Všichni pacienti budou odcházet zdraví jako rybičky! V kufříku najdeš stetoskop, brýle, injekční stříkačku, teploměr, tabletky a mnoho dalších nezbytných doplňků pro správného doktora! Velikost: 23 x 22 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W001915 |
| Ean produktu | 8590331903542 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 22.3 cm |
| Šířka výrobku: | 21.4 cm |
| Výška výrobku: | 5.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 73.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.23674 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

