Doktorský set
Kód produktu: W025940
Slevová skupina: A
Doktorský set. Obsah balení - stetoskop, zkumavka, stříkačka, ekg, brýle, a další. 2 varianty - růžová, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Doktorský set. Obsah balení - stetoskop, zkumavka, stříkačka, ekg, brýle, a další. 2 varianty - růžová, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W025940 |
| Ean produktu | 8590331954742 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16128 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

