Produkt byl přidán do oblíbených
Doktorský kufřík 26 cm
Kód produktu: W116610
Slevová skupina: A
- Novinka
Doktorský kufřík pro malé doktory a doktorky. Balení obsahuje: stetoskop, nůžky, injekce, lahvičku, brýle, lžíci, mikroskop, pinzetu, teploměr, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Doktorský kufřík pro malé doktory a doktorky. Balení obsahuje: stetoskop, nůžky, injekce, lahvičku, brýle, lžíci, mikroskop, pinzetu, teploměr, misku. Velikost kufříku: 26 cm. 2 varianty - modrá, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W116610 |
| Ean produktu | 8590331166107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.5 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 81.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21052 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

