DOLONI Sada na písek s autem č. 2
Kód produktu: W061339
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI Sada na písek s autem č. 2. Praktická dětská sada pro hraní v pískovišti, která obsahuje autíčko, lopatku, hrábě a konvičku na zalévání.Parametry produktu
| Kód produktu | W061339 |
| Ean produktu | 634881919009 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 34.1 cm |
| Šířka výrobku: | 19.7 cm |
| Výška výrobku: | 20.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.7 cm |
| Šířka kartonu: | 61.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | UA |

