Domek Krtek 95 x 72 x 102 cm
Kód produktu: W170407
Slevová skupina: B
- Novinka
Látkový domek z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtečka a jeho kamarádů je vhodný na hraní doma i venku. Domek s plastovou kostrukcí je pěkně ...
Podobné produkty
Popis produktu
Látkový domek z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtečka a jeho kamarádů je vhodný na hraní doma i venku. Domek s plastovou kostrukcí je pěkně barevný a skvěle se do něj uschovají a rychle "uklidí" hračky. Rozměr: 95 x 72 x102 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W170407 |
| Ean produktu | 8590331704071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 55.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.5 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04900 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

