Krtečkovo hřiště 120 x 104 x 36 cm
Kód produktu: W170928
Slevová skupina: B
- Výprodej
Ohrádka pro děti s oblíbeným pohádkovým hrdinou - Krtečkem. Do Krtečkova hřiště můžete děti odložit s hračkami nebo ho naplnit pestrobarevnými ...
Podobné produkty
Popis produktu
Ohrádka pro děti s oblíbeným pohádkovým hrdinou - Krtečkem. Do Krtečkova hřiště můžete děti odložit s hračkami nebo ho naplnit pestrobarevnými balónky. Děti milují Krtečka a budou si rády hrát ve společnosti veselého kamaráda. balónky nejsou součástí, můžete je ale koupit zde: 122029. textilní skládací hřiště Rozměry: 120 x 104 x 36 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W170928 |
| Ean produktu | 8590331709281 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 63.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 42.0 cm |
| Šířka balení: | 63.0 cm |
| Výška balení: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

