Dráha s autem 8 cm
Kód produktu: W027763
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dráha s autem. Velikost auta 8 cm. 1xAA baterie do auta není součástí. Žádné světelné a zvukové efekty. 4 varianty auta - zelené, žluté, modré, fialové.
Podobné produkty
Popis produktu
Dráha s autem. Velikost auta 8 cm. 1xAA baterie do auta není součástí. Žádné světelné a zvukové efekty. 4 varianty auta - zelené, žluté, modré, fialové.Parametry produktu
| Kód produktu | W027763 |
| Ean produktu | 8590331959563 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 1xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18486 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

