Spin and Build 1 motorka
Kód produktu: W037920
Slevová skupina: B
- Výprodej
Spin and Build 1 motorka. Velikost motorky 4,5 cm. Více variant. Kompatibilní s vystřelovací dráhami W037925, W037924, W037923.
Podobné produkty
Popis produktu
Spin and Build 1 motorka. Velikost motorky 4,5 cm. Více variant. Kompatibilní s vystřelovací dráhami W037925, W037924, W037923.Parametry produktu
| Kód produktu | W037920 |
| Ean produktu | 8590331984305 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.5 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02406 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

