Produkt byl přidán do oblíbených
Drak MICKEY MOUSE
Kód produktu: W026124
Slevová skupina: C
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W026124 |
| Ean produktu | 4001664911103 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 48 |
| Sezóna: | Podzim |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |

