Dřevěné kolečko 3-4x0,5 cm, 4 kusy
Kód produktu: W019764
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dřevěné kolečka o velikosti 3-4x0,4cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěné kolečka o velikosti 3-4x0,4cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W019764 |
| Ean produktu | 8590331942107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08750 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 44201900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 768 |
| Země původu: | CN |

