Rychlovarná konvice s efekty - Český obal
Kód produktu: W001628
Slevová skupina: B
Pozvi kamarádky na návštěvu a připrav jim výborný čaj ve tvé nové rychlovarné konvici! Po zapnutí konvice vydává světelné a zvukové efekty. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pozvi kamarádky na návštěvu a připrav jim výborný čaj ve tvé nové rychlovarné konvici! Po zapnutí konvice vydává světelné a zvukové efekty. Velikost: 15 x 15,5 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAAA součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W001628 |
| Ean produktu | 4897065881110 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.2 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 20.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05186 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

