SD Eurofolie A4 - matná
Kód produktu: W834113
Slevová skupina: A
Transparentní zakládací obal "U" závěsný, formát A4., matná Baleno po 100ks - cena za balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Transparentní zakládací obal "U" závěsný, formát A4., matná Baleno po 100ks - cena za balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W834113 |
| Ean produktu | 8590331331642 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Sezóna: | Office |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.5 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03437 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 40 |
| Země původu: | CN |

