Eurozávěsy 4x4 cm, 40ks
Kód produktu: W022170
Slevová skupina: A
- Výprodej
Eurozávěsy o velikosti 4x4 cm, 40 kusů v balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Eurozávěsy o velikosti 4x4 cm, 40 kusů v balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W022170 |
| Ean produktu | 8590331950393 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02250 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

