Far Far Land Stavebnice barevná měkká 21 bloků
Kód produktu: W022058
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Stavebnice měkká. Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu. Balení obsahuje 21 bloků a 16 koleček.
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Stavebnice měkká. Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu. Balení obsahuje 21 bloků a 16 koleček.Parametry produktu
| Kód produktu | W022058 |
| Ean produktu | 0725765611550 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.7 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 7 |
| Země původu: | CZ |

