Far Far Land Stavebnice měkká 42 bloků
Kód produktu: W022059
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Stavebnice měkká. Balení obsahuje 42 barevných měkkých bloků (3xčtyřblok, 9xtrojblok, 14xdvojblok. 16xjednoblok). Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu.
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Stavebnice měkká. Balení obsahuje 42 barevných měkkých bloků (3xčtyřblok, 9xtrojblok, 14xdvojblok. 16xjednoblok). Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu.Parametry produktu
| Kód produktu | W022059 |
| Ean produktu | 0725765611581 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 31.8 cm |
| Šířka výrobku: | 35.6 cm |
| Výška výrobku: | 86.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.5 cm |
| Výška kartonu: | 33.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CZ |

