Fat Brain Klíčenka s mačkacími polštářky Simpl Dimpl
Kód produktu: W014140
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Fat Brain Klíčenka s mačkacími polštářky Simpl Dimpl. Tuba 40 ks. 4 varianty - zeleno-oranžová, modro-zelená, modro-růžová, zeleno-fialová.Parametry produktu
| Kód produktu | W014140 |
| Ean produktu | 811802024633 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.9 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka balení: | 11.4 cm |
| Šířka balení: | 11.4 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 40 ks |
| Kusů v displayi: | 40 ks |
| Objem kartonu: | 0.03124 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 40 |
| Země původu: | CN |

