Fat Brain Měkká hračka pro děti Quubi
Kód produktu: W014150
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Fat Brain měkká hračka pro děti Quubi. Hračka z měkkého pružného materiálu. Obsahuje různé pohybující se části, různých tvarů a textur. Vhodná i pro kousání.Parametry produktu
| Kód produktu | W014150 |
| Ean produktu | 811802026828 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01529 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

