Fat Brain polštářky s čísly Dimpl digits
Kód produktu: W010241
Slevová skupina: D
Dimpl digits - mačkací polštářky s čísly. Na horní straně číslice a číslo v anglickém jazyce, na spodní straně tečky v počtu odpovídajícím číslici. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dimpl digits - mačkací polštářky s čísly. Na horní straně číslice a číslo v anglickém jazyce, na spodní straně tečky v počtu odpovídajícím číslici. Vyrobeno z nezávadného silikonu. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narozeníParametry produktu
| Kód produktu | W010241 |
| Ean produktu | 811802026118 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.9 cm |
| Šířka výrobku: | 22.9 cm |
| Výška výrobku: | 3.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01790 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

