Fat Brain Spirálové stohovací kelímky Spiroku
Kód produktu: W029653
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Fat Brain Spirálové stohovací kelímky Spiroku. Spiroku se skládá z 9 dílů. Když jsou všechny díly vložené do sebe, je možné je vytáhnout až do výšky 55 cm. Je možné hrát si i s jednotlivými kelímky.Parametry produktu
| Kód produktu | W029653 |
| Ean produktu | 811802027207 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.4 cm |
| Šířka kartonu: | 37.6 cm |
| Výška kartonu: | 13.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01260 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

