Badminton set s košíky 44 cm
Kód produktu: W118087
Slevová skupina: A
Badminton set. Délka rakety 44 cm. Součástí 2 rakety, 2 košíky.
Podobné produkty
Popis produktu
Badminton set. Délka rakety 44 cm. Součástí 2 rakety, 2 košíky.Parametry produktu
| Kód produktu | W118087 |
| Ean produktu | 8590331180875 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.6 kg |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 55.0 cm |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 54.0 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 56.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.26432 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95065900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

