Fat Brain Stohovací kloboučky Dimpl Stack
Kód produktu: W014148
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Fat Brain Stohovací kloboučky Dimpl Stack. Balení obsahuje 5 kloboučků. Z měkkého materiálu. Každý klobouček má unikátní barvu a texturu na ohmat.Parametry produktu
| Kód produktu | W014148 |
| Ean produktu | 811802026798 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 24.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01528 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

