Fat Brain Věž s disky SpinAgain
Kód produktu: W010221
Slevová skupina: D
SpinAgain - věž z rotujícími disky. Jednotlivé kotouče se pohybují po závitu. Je možné je skládat v libovolném pořadí. Klasická skládací barevná ...
Podobné produkty
Popis produktu
SpinAgain - věž z rotujícími disky. Jednotlivé kotouče se pohybují po závitu. Je možné je skládat v libovolném pořadí. Klasická skládací barevná pyramida s kroužky pro nejmenší děti. Hračka, se kterou se procvičí i motorika dítěte.Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu. 6 různých disků, se otáčejí dolů vývrtkou a skládají se, jak chcete; disky střídají tvary květů a hvězd, každý má 2 barvy Doporučený věk: od 1 letParametry produktu
| Kód produktu | W010221 |
| Ean produktu | 811802020949 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05071 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

