Vtech Mluvící klíče (CZ)
Kód produktu: W006967
Slevová skupina: D
Interaktivní hračka vhodná pro miminka již od narození. Mluvící klíče zaujmou především zvukovými efekty, milými melodiemi a písničkami. Klíče ...
Podobné produkty
Popis produktu
Interaktivní hračka vhodná pro miminka již od narození. Mluvící klíče zaujmou především zvukovými efekty, milými melodiemi a písničkami. Klíče slouží i jako „kousátko“ pro masírování dásní dítěte, tak aby první zoubky moc nebolely. Blikající světýlko a kutálející se korálky přitahují pozornost dítěte a rozvíjí stimulaci očí. aktivace pohybem nebo tlačítky mluví česky rozvíjí jemnou motoriku snadné uchopení baterie součástí Doporučený věk: 0+Parametry produktu
| Kód produktu | W006967 |
| Ean produktu | 3417765051289 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3 knoflíkové baterie LR44 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01660 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

